Pudełka na alkohol

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Pudełko na wino

Wino i alkohol to jedne z najbardziej popularnych prezentów w naszym kraju. Wino lub alkohol wręczamy z okazji świąt, urodzin, imienin i innych uroczystości. Należy pamiętać, że prezent powinien być jednak odpowiednio zapakowany. Dlatego też w tej kategorii znajdą Państwo stylowe i eleganckie pudełka na wino i alkohol.

Karton na wino

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór pudełek kartonowych i pudełek tekturowych do zapakowania alkoholu. Nasze kartony na wino wyróżnia wysoka jakość wykonania oraz estetyczny design.

Kolorowe pudełka na alkohol

Kolorowe pudełka na alkohol to idealny sposób na zapakowanie prezentu dla nowożeńców. Wysokiej jakości wykonanie opakowania oraz piękny kolor sprawiają, że tak wręczony prezent z całą pewnością zostanie zapamiętany.

Karton do wina różne kolory

Kartony do wina to nie tylko estetyczny sposób na wręczenie prezentu. Pudełka na wino dbają o bezpieczeństwo butelki i dadzą pewność, że prezent nie stłucze się w transporcie. Nasze pudełka na wino to zatem znakomity sposób zabezpieczenia różnego rodzaju podarunków.

Opakowanie kartonowe na wino

Wykonane z wysokiej jakości tektury kartony na wina odznaczają się wytrzymałością, trwałością oraz ponadprzeciętną estetyką. Za sprawą właściwości amortyzujących zabezpieczą zawartość butelki z winem przed przypadkowym rozbiciem.

Ozdobne pudełko na alkohol i wino

Pudełka na alkohol oraz wino występują w kilku wersjach kolorystycznych. Dzięki temu można dobrać kolor pudełka na alkohol do odcienia znajdującej się w środku butelki lub też gatunku alkoholu.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności.