Pudełka płaskie FlatBox

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Pudełko płaskie FlatBox

Pudełka płaskie typu FlatBox to propozycja dla osób, które szukają opakowania kartonowe pozwalającego przesłać i zapakować w prosty sposób przedmioty o dużej powierzchni i niewielkiej grubości.

Karton płaski Flatbox

Karton płaski Flatbox dostępny jest w kilku wariantach rozmiarowych. Dzięki temu każdy dobierze pudełko idealnie dopasowane do swoich potrzeb.

Płaskie pudełko

Szukając płaskiego pudełka kartonowego koniecznie muszą zapoznać się Państwo z naszą ofertą na opakowania typu FlatBox. Idealne rozwiązanie do przesyłania podłużnych i niezbyt grubych towarów.

Pudełka płaskie otwierane z boku

Pudełka FlatBox otwierane są z boku za pomocą specjalnej perforacji. Sprawia to, że odbiorca bez problemu może w szybki i prosty sposób sprawdzić zawartość otrzymanej paczki.

Pudełka flatbox w dobrej cenie

Kartony Flatbox wyróżnia wysoka jakość wykonania oraz bardzo atrakcyjna cena. Dostępne są również w ekonomicznych zestawach po kilkanaście sztuk co pozwala jeszcze bardziej zwiększyć opłacalność ich zakupu.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności.