Pudełka klapowe

Pokazano 1-24 z 26 pozycji

Karton klapowy w dobrej cenie

Kartony klapowe to z całą pewnością jedne z najbardziej popularnych pudełek dostępnych obecnie na rynku. Wszystko ze względu na uniwersalność kartonu klapowego i jego atrakcyjną cenę. Wysoka funkcjonalność wraz z szeroką gamą rozmiarów w jakiej dostępne są kartony klapowe dopełnia obraz popularności tych pudełek.

Pudła klapowe – różne rozmiary

Jeżeli myślą Państwo o przeprowadzce, zapakowaniu przedmiotów lub przygotowaniu ich do wysyłki to pudełka klapowe z całą pewnością będą bardzo rozsądnym wyborem. Za sprawą szerokiej palety rozmiarów można je dostosować do wielu zadań i potrzeb klientów. Bez problemu wykorzystają je Państwo do pakowania większych jak i też mniejszych towarów.

Pudełka klapowe od producenta

Zapewniamy dostęp do pudełek klapowych wykonanych z wysokiej jakości tektury. Pudełka kartonowe klapowe z naszego sklepu sprawdzają się zatem doskonale zarówno podczas korzystania przez klientów indywidualnych jak i też klientów biznesowych.

Kartony klapowe z grubej tektury

Opakowania klapowe są szczególnie chętnie wykorzystywane w firmach zajmujących się handlem internetowym. Niski koszt zakupu pudełka klapowego ( do ich produkcji nie potrzeba wykrojnika ) sprawia, że nie podwyższa on znacząco kosztów wysyłki, którymi finalnie i tak obarczany jest klient. Decydując się na użycie pudełka kartonowego klapowego należy mieć jednak na uwadze, że podczas składania będzie konieczna taśma klejąca.

Opakowania klapowe – solidne i wytrzymałe

Do głównych zalet jakie posiada karton klapowy należy zaliczyć jego wielofunkcyjność, możliwość prostego i szybkiego złożenia, ekonomiczność, bardzo dobrą ochronę znajdujących się wewnątrz produktów, dużą odporność na rozdarcia oraz możliwość wielokrotnego użycia. Jednym słowem kartony klapowe to idealny wybór przy transporcie jak i też magazynowaniu przedmiotów. Prosto, bezpiecznie i ekonomicznie.

Kartony klapowe producent Świat Pudełek

Karton klapowy najczęściej dostępny jest w wersji wykonanej z tektury trzy lub też pięciu warstwowej o gramaturze mieszczącej się w przedziale od 300 do 700 g na metr kwadratowy. Sprawia to, że karton klapowy jest niezwykle solidny i zapewnia doskonałe bezpieczeństwo zapakowanych przedmiotów.

Filtruj według

Gabaryt
Długość
mm mm
Szerokość
mm mm
Wysokość
mm mm
Cena
Filtruj

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności.