Pudełka klapowe

Pokazano 1-22 z 22 pozycji

Karton klapowy w dobrej cenie

Kartony klapowe to z całą pewnością jedne z najbardziej popularnych pudełek dostępnych obecnie na rynku. Wszystko ze względu na uniwersalność kartonu klapowego i jego atrakcyjną cenę. Wysoka funkcjonalność wraz z szeroką gamą rozmiarów w jakiej dostępne są kartony klapowe dopełnia obraz popularności tych pudełek.

Pudła klapowe – różne rozmiary

Jeżeli myślą Państwo o przeprowadzce, zapakowaniu przedmiotów lub przygotowaniu ich do wysyłki to pudełka klapowe z całą pewnością będą bardzo rozsądnym wyborem. Za sprawą szerokiej palety rozmiarów można je dostosować do wielu zadań i potrzeb klientów. Bez problemu wykorzystają je Państwo do pakowania większych jak i też mniejszych towarów.

Pudełka klapowe od producenta

Zapewniamy dostęp do pudełek klapowych wykonanych z wysokiej jakości tektury. Pudełka kartonowe klapowe z naszego sklepu sprawdzają się zatem doskonale zarówno podczas korzystania przez klientów indywidualnych jak i też klientów biznesowych.

Kartony klapowe z grubej tektury

Opakowania klapowe są szczególnie chętnie wykorzystywane w firmach zajmujących się handlem internetowym. Niski koszt zakupu pudełka klapowego ( do ich produkcji nie potrzeba wykrojnika ) sprawia, że nie podwyższa on znacząco kosztów wysyłki, którymi finalnie i tak obarczany jest klient. Decydując się na użycie pudełka kartonowego klapowego należy mieć jednak na uwadze, że podczas składania będzie konieczna taśma klejąca.

Opakowania klapowe – solidne i wytrzymałe

Do głównych zalet jakie posiada karton klapowy należy zaliczyć jego wielofunkcyjność, możliwość prostego i szybkiego złożenia, ekonomiczność, bardzo dobrą ochronę znajdujących się wewnątrz produktów, dużą odporność na rozdarcia oraz możliwość wielokrotnego użycia. Jednym słowem kartony klapowe to idealny wybór przy transporcie jak i też magazynowaniu przedmiotów. Prosto, bezpiecznie i ekonomicznie.

Kartony klapowe producent Świat Pudełek

Karton klapowy najczęściej dostępny jest w wersji wykonanej z tektury trzy lub też pięciu warstwowej o gramaturze mieszczącej się w przedziale od 300 do 700 g na metr kwadratowy. Sprawia to, że karton klapowy jest niezwykle solidny i zapewnia doskonałe bezpieczeństwo zapakowanych przedmiotów.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności.