Foliopaki

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Foliopaki w dobrej cenie

W tej kategorii znajdą Państwo wysokiej jakości foliopaki kurierskie. Foliopaki służą do zabezpieczenia dokumentów czy też drobnych towarów tak aby dotarły w nienaruszonym stanie podczas przewozu z punktu A do B. Foliopaki kurierskie wyposażono dodatkowo w pasek klejący, który zabezpiecza dokumenty i produkty przed wypadnięciem lub też warunkami atmosferycznymi takimi jak deszcz.

Foliopaki kurierskie - duży wybór

Foliopak kurierski wykonany jest z folii LDP co zapewnia trwałość oraz wytrzymałość na uszkodzenia oraz rozdarcia. Dzięki temu zawartość koperty kurierskiej jest odpowiednio chroniona przed promieniowaniem słonecznym czy też deszczem.

Koperty kurierskie

Koperty kurierskie zapewniają również dyskrecję pod względem zawartości gdyż wnętrze przesyłki jest niewidoczne. Mocny pasek klejący pozwala w sprawny i prosty sposób zamknąć i otworzyć kopertę kurierską.

Koperty foliowe - wytrzymałe i dyskretne

Foliopaki dostępne są w różnych rozmiarach. Do najpopularniejszych zaliczyć należy 350x450, 250x350 oraz 300x400. Dzięki temu każdy może dobrać rozmiar koperty do swoich potrzeb.

Koperta kurierska - idealna do transportu odzieży

Foliopak sprawdza się znakomicie w przypadku transportu towarów, które wymagają zabezpieczenia przed uszkodzeniem mechanicznym ale jednocześnie nie należą do produktów kruchych. Dlatego też najczęściej do koperty kurierskiej trafiają takie przedmioty jak odzież.

Foliopak kurierski - redukcja kosztów wysyłki

Koperty kurierskie doskonale chronią towar przed wilgocią oraz nieprzyjemnymi zapachami. Za sprawą niewielkiej wagi opakowania foliowe pozwalają również zredukować koszty związane z opłatami transportowymi. Foliopaki polecamy szczególnie w przypadku firm zajmujących się handlem internetowym odzieżą czy też książkami.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności.