Torby papierowe

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Torby papierowe ekologiczne

Ekologiczne torby papierowe to alternatywa dla plastikowych toreb foliowych oraz reklamówek. Wykonane z papieru torby nie ustępują trwałością oraz wytrzymałością swoim foliowym odpowiednikom a przy tym pozwalają zadbać o środowisko naturalne.

Torebki papierowe wytrzymałe i trwałe

Torby papierowe to coraz częściej wybierany produkt przez klientów. Świadomość ekologiczna sprawia, że rośnie grono osób, które szuka produktów przyjaznych dla środowiska. Brązowe torby papierowe z całą pewnością idealnie wpisują się w ten trend. Do toreb papierowych z powodzeniem zapakują Państwo zakupy, jedzenie, ubrania czy też inne rzeczy. Torba papierowa nie odbiega trwałością od toreb foliowych dlatego zyskują Państwo gwarancje bezpiecznie zapakowanych produktów

Torba papierowa na zakupy

Za sprawą swojej konstrukcji i prostokątnej podstawy torby papierowe znakomicie sprawdzają się podczas pakowania zakupów w sklepie. Wygodny uchwyt sprawia, że przeniesienie zakupów ze sklepowej kasy do samochodu przebiegnie bez większych problemów.

Papierowe torebki zamiast foliowych

Warto odnotować, że torby papierowe mogą stanowić również istotny element marketingowy. Chodzi tutaj w szczególności o torby papierowe z nadrukiem. Po umieszczeniu na nich logo firmy czy też sloganu marketingowego zyskują Państwo dostęp do skutecznej i taniej reklamy.

Papierowa torba z wygodnym uchwytem

Do zalet toreb papierowych z całą pewnością należy zaliczyć ich ekologiczny aspekt. Papier rozkłada się znacznie szybciej niż opakowani foliowe. Są one również tak samo wytrzymałe jak foliowe odpowiedniki. Na plus zaliczyć należy również wygląd toreb papierowych. Są minimalistyczne i eleganckie.

Tanie torby papierowe

Dzięki stosunkowo niskiej cenie torby papierowe są wykorzystywane przez handlowców coraz częściej - zwłaszcza w okresie świątecznym. Wtedy właśnie torby papierowe z nadrukiem mogą zmienić się w gustowne opakowanie prezentowe i stanowić graficzną reklamę danej marki.

Torby papierowe - producent toreb papierowych Świat Pudełek

Proponujemy Państwu estetyczne, trwałe i solidne torby papierowe w niezwykle atrakcyjnych cenach. Wystarczy wybrać odpowiedni rozmiar oraz ilość i cieszyć się z ekologicznych toreb papierowych. Papierowe torby? Tylko ze sklepu Świat Pudełek!

Filtruj według

Kolor
Szerokość
mm mm
Wysokość
mm mm
Cena
Filtruj

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności.