Pudełka pocztowe rozmiar XS

SENDBOX 230x160x80mm - 20szt

A001
Z automatycznym dnem
produkt dostępny
45,60 zł brutto
37,07 zł netto
2,28 zł za sztukę
Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Poczta Polska karton XS

Poczta Polska to nadal jeden z najpopularniejszych przewoźników przesyłek w naszym kraju. Szeroka gama możliwych opcji wysyłki oraz bliskość placówek sprawia, że nadal bardzo duża grupa klientów korzysta z usług tego przewoźnika. Aby bez problemu wysłać paczkę za pośrednictwem Poczty Polskiej potrzebne są jednak odpowiednie opakowania. W tej kategorii znajdą Państwo kartony XS skierowane do przesyłek pocztowych.

Karton do przesyłki Pocztą Polską gabaryt XS

Wysyłając przesyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej należy uważać aby nie przekroczyć limitów wagowych oraz tych związanych z maksymalnymi wymiarami ( mowa tutaj o sumie długości wszystkich boków ). Dla klientów chcących przesłać drobne przedmioty przygotowaliśmy zatem specjalne kartony XS Poczty Polskiej.

Kartony na paczki Poczta Polska XS

Paczka Pocztowa XS może posiadać maksymalne wymiary wewnętrzne 250x200x100 milimetrów. Kartony XS z tej kategorii idealnie wpisują się we wspomniane wymagania dotyczące rozmiaru. Mają zatem Państwo pewność, że w okienku pocztowym nie zostaniecie obciążeni dodatkowymi kosztami za przesyłkę związanymi z większym gabarytem.

Pudełka na paczki Poczta Polska

Wszystkie nasze opakowania w tej kategorii zostały wykonane z wytrzymałej tektury. Gwarantuje to bezpieczeństwo przesyłanych towarów oraz umożliwia wielokrotne użycie kartonu.

Pudełka Pocztowe XS

Wysyłasz rzeczy Pocztą Polską? Zatem musisz zaopatrzyć się w wysokiej jakości kartony. Zapoznaj się już teraz z naszą ofertą na wycenione atrakcyjnie cenowo kartony pocztowe w gabarycie XS.

Filtruj według

Rodzaj pudełka
Długość
mm mm
Szerokość
mm mm
Wysokość
mm mm
Cena
Filtruj

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności.