Pudełka do paczkomatów gabaryt A

SENDBOX 230x160x80mm - 20szt

A001
Z automatycznym dnem
produkt dostępny
45,60 zł brutto
37,07 zł netto
2,28 zł za sztukę
Pokazano 1-24 z 41 pozycji

Karton do paczkomatu 8x38x64 cm

Jeżeli zajrzałeś do tej kategorii to zapewne chcesz wysłać jakiś produkt za pośrednictwem paczkomatów InPost. Trafiłeś idealnie - tutaj właśnie prezentujemy naszą ofertę na kartony do paczkomatów. Konkretnie kartony do wysyłki produktów w gabarycie A.

Karton paczkomat 80x360x640

Kartony do paczkomatów w gabarycie A dostosowane są do skrytek paczkomatowych. Nie musisz zatem obawiać się, że karton nie zmieści się lub będzie wystawać. Jego rozmiar jest idealnie dopasowany do gabarytu wysyłkowego A wynoszącego maksymalnie 8x38x64 centymetry.

Kartony do paczkomatów InPost

Jeżeli zatem szukasz kartonów do paczkomatów to wystarczy, że wybierzesz odpowiedni gabaryt i będziesz mógł cieszyć się z prostego w użyciu i wytrzymałego pudełka wysyłkowego.

Karton gabaryt A do paczkomatów

Zastanawiasz się gdzie kupić kartony do paczkomatów? Po prostu sprawdź naszą ofertę. Szeroki wybór kartonów spełniających standardy wymiarowe paczkomatów InPost czeka na Ciebie.

Karton InPost gabaryt A

Kartony InPost w gabarycie A to nie tylko funkcjonalne ale bardzo ekonomiczne rozwiązanie. Idealnie dopasowany karton oznacza redukcję kosztów związaną z wysyłką za pośrednictwem InPost. Ponadto wszystkie oferowane kartony InPost odznaczają się wysoką estetyką i zapewniają odpowiednie bezpieczeństwo transportowanym towarom.

Filtruj według

Rodzaj pudełka
Długość
mm mm
Szerokość
mm mm
Wysokość
mm mm
Cena
Filtruj

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności.