Pudełka do paczkomatów gabaryt A

SENDBOX 230x160x80mm - 20szt

A001
Z automatycznym dnem
produkt dostępny
37,20 zł brutto
30,24 zł netto
1.86 zł za sztukę
Pokazano 1-18 z 18 pozycji

Karton do paczkomatu 8x38x64 cm

Jeżeli zajrzałeś do tej kategorii to zapewne chcesz wysłać jakiś produkt za pośrednictwem paczkomatów InPost. Trafiłeś idealnie - tutaj właśnie prezentujemy naszą ofertę na kartony do paczkomatów. Konkretnie kartony do wysyłki produktów w gabarycie A.

Karton paczkomat 80x360x640

Kartony do paczkomatów w gabarycie A dostosowane są do skrytek paczkomatowych. Nie musisz zatem obawiać się, że karton nie zmieści się lub będzie wystawać. Jego rozmiar jest idealnie dopasowany do gabarytu wysyłkowego A wynoszącego maksymalnie 8x38x64 centymetry.

Kartony do paczkomatów InPost

Jeżeli zatem szukasz kartonów do paczkomatów to wystarczy, że wybierzesz odpowiedni gabaryt i będziesz mógł cieszyć się z prostego w użyciu i wytrzymałego pudełka wysyłkowego.

Karton gabaryt A do paczkomatów

Zastanawiasz się gdzie kupić kartony do paczkomatów? Po prostu sprawdź naszą ofertę. Szeroki wybór kartonów spełniających standardy wymiarowe paczkomatów InPost czeka na Ciebie.

Karton InPost gabaryt A

Kartony InPost w gabarycie A to nie tylko funkcjonalne ale bardzo ekonomiczne rozwiązanie. Idealnie dopasowany karton oznacza redukcję kosztów związaną z wysyłką za pośrednictwem InPost. Ponadto wszystkie oferowane kartony InPost odznaczają się wysoką estetyką i zapewniają odpowiednie bezpieczeństwo transportowanym towarom.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności.