Pudełka pocztowe rozmiar M

SENDBOX 310x230x160mm- 20szt

A007
Z automatycznym dnem
produkt dostępny
79,20 zł brutto
64,39 zł netto
3,96 zł za sztukę
Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Poczta Polska karton M

Jeżeli korzystasz z usług Poczty Polskiej w zakresie wysyłki produktów to musisz pamiętać o odpowiednim doborze opakowań kartonowych. Z myślą o klientach szukających kartonów mieszczących się w gabarycie M ustalonym przez Pocztę Polską przygotowaliśmy tą właśnie kategorię.

Kartony Poczty Polskiej M

Kartony spełniające wymagania gabarytu M powinny mieć rozmiar zewnętrzny kartonu nie większy niż 350x300x200 milimetrów. Maksymalna waga nie może natomiast przekroczyć 30 kilogramów. Oferowane w tej kategorii kartony spełniają warunki rozmiarowe i zostały wykonane z wytrzymałej tektury, która bez problemu poradzi sobie z ciężarami przekraczającymi 30 kg.

Pudełka na paczki gabaryt M

Karton dedykowany wysyłce za pośrednictwem Poczty Polskiej w gabarycie M może być również wykorzystywany do innych celów. Za jego pośrednictwem można spakować rzeczy do wysyłki alternatywnymi firmami przewozowymi czy też posłużyć jako miejsce do przechowywania dokumentów lub niepotrzebnych już przedmiotów w domu.

Karton na paczkę Poczta Polska M

Decydując się na zakup kartonów do Poczty Polskiej w gabarycie M z naszego sklepu internetowego zyskują Państwo pewność, że wybieracie produkty najwyższej jakości. Nasze kartony wykonane zostały z solidnej i grubej tektury, łatwo się składają i umożliwiają proste i bezproblemowe pakowanie przedmiotów.

Filtruj według

Rodzaj pudełka
Długość
mm mm
Szerokość
mm mm
Wysokość
mm mm
Cena
Filtruj

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności.