Pudełka pocztowe rozmiar M

SENDBOX 310x230x160mm- 20szt

A007
Z automatycznym dnem
produkt dostępny
79,20 zł brutto
64,39 zł netto
3,96 zł za sztukę
Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Poczta Polska karton M

Jeżeli korzystasz z usług Poczty Polskiej w zakresie wysyłki produktów to musisz pamiętać o odpowiednim doborze opakowań kartonowych. Z myślą o klientach szukających kartonów mieszczących się w gabarycie M ustalonym przez Pocztę Polską przygotowaliśmy tą właśnie kategorię.

Kartony Poczty Polskiej M

Kartony spełniające wymagania gabarytu M powinny mieć rozmiar zewnętrzny kartonu nie większy niż 350x300x200 milimetrów. Maksymalna waga nie może natomiast przekroczyć 30 kilogramów. Oferowane w tej kategorii kartony spełniają warunki rozmiarowe i zostały wykonane z wytrzymałej tektury, która bez problemu poradzi sobie z ciężarami przekraczającymi 30 kg.

Pudełka na paczki gabaryt M

Karton dedykowany wysyłce za pośrednictwem Poczty Polskiej w gabarycie M może być również wykorzystywany do innych celów. Za jego pośrednictwem można spakować rzeczy do wysyłki alternatywnymi firmami przewozowymi czy też posłużyć jako miejsce do przechowywania dokumentów lub niepotrzebnych już przedmiotów w domu.

Karton na paczkę Poczta Polska M

Decydując się na zakup kartonów do Poczty Polskiej w gabarycie M z naszego sklepu internetowego zyskują Państwo pewność, że wybieracie produkty najwyższej jakości. Nasze kartony wykonane zostały z solidnej i grubej tektury, łatwo się składają i umożliwiają proste i bezproblemowe pakowanie przedmiotów.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności.