Rodzaje pudełek

SENDBOX 230x160x80mm - 20szt

A001
Z automatycznym dnem
produkt dostępny
45,60 zł brutto
37,07 zł netto
2,28 zł za sztukę
Pokazano 1-24 z 69 pozycji

Rodzaje kartonów

Pudełka kartonowe zwane też często potocznie po prostu kartonami są powszechnie używane do pakowania różnego rodzaju towarów w celu zabezpieczenia ich podczas transportu. Na pierwszy rzut oka kartony mogą być do siebie bardzo podobne jednak można wyszczególnić kilka rodzajów pudełek dostępnych na rynku. Poniżej omówimy najważniejsze z nich.

Pudełka klapowe

Kartony klapowe to najpopularniejszy rodzaj opakowań dostępnych na rynku. Wszystko za sprawą ich uniwersalności, dużej gamie dostępnych rozmiarów oraz atrakcyjnej cenie.

Pudełka fasonowe

Kartony fasonowe to opakowania znacznie lepiej dopasowane do gabarytów przesyłanego towaru. Wyróżniają się oprócz tego ponadprzeciętną estetyką i umożliwiają szybsze i prostsze pakowanie niż klapowe odpowiedniki.

Pudełka na alkohol i wino

Specjalna linia produktów skierowana do zabezpieczenia w transporcie lub też gustownego zapakowania alkoholu. Pudełka na wino i alkohol wyróżniają się różnorodnością kolorystyczną oraz idealnym dopasowaniem do butelek z mocniejszymi trunkami.

Pudełka z automatycznym dnem

Kartony z automatycznym dnem to opakowania skierowane na rynek e-commerce. Możliwość prostego i szybkiego złożenia pudełek wpływa pozytywnie na proces pakowania towarów do wysyłki w firmach zajmujących się handlem w Internecie.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności.