Pudełka do paczkomatów gabaryt C

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Karton gabaryt C do paczkomatu 41x38x64

Liczba paczkomatów jakie znajdują się w naszych miejscowościach rośnie każdego dnia. Nie ma w tym nic dziwnego. Wysyłka produktów za pośrednictwem paczkomatów jest bowiem niezwykle wygodna. Korzystając z paczkomatów należy jednak pamiętać o ograniczeniach związanych z gabarytami przesyłek. Z tego względu przygotowaliśmy dla Państwa kartony w gabarycie C - czyli największe dopuszczalne przez Inpost.

Karton paczkomat 410x380x640

Karton InPost w gabarycie C to propozycja dla osób szukających trwałego i solidnego opakowani, które pozwoli przesłać większe produkty takie jak AGD lub RTV. Kartony zostały wyprodukowane z grubej i solidnej tektury dzięki czemu bez problemu wytrzymają limit wagowy gabarytu C wynoszący 25 kilogramów.

Kartony do paczkomatów InPost

Dopasowując ofertę do potrzeb firm zajmujących się handlem w sieci przygotowaliśmy zestawy składające się z 20 sztuk pudełek lub też większej ich ilości. Dzięki temu przedsiębiorcy będą mogli zaopatrzyć się w niezbędną ilość kartonów do paczkomatów w przystępnej cenie.

Karton gabaryt C InPost

Odpowiednia konstrukcja pudełek do paczkomatów zapewnia bezpieczeństwo przesyłki i prostotę pakowania. Atrakcyjna cena sprawia, że zakup kartonów InPost w gabarycie C nie jest zbyt kosztownym przedsięwzięciem.

Karton InPost gabaryt C

Chcesz wysłać przesyłkę mniejszą niż gabaryt C? Nie ma problemu. W sklepie Świat Pudełek znajdziesz również kartony InPost w gabarycie A oraz B.

Filtruj według

Rodzaj pudełka
Długość
mm mm
Szerokość
mm mm
Wysokość
mm mm
Cena
Filtruj

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności.