Pudełka do paczkomatów gabaryt C


Karton gabaryt C do paczkomatu 41x38x64

Liczba paczkomatów jakie znajdują się w naszych miejscowościach rośnie każdego dnia. Nie ma w tym nic dziwnego. Wysyłka produktów za pośrednictwem paczkomatów jest bowiem niezwykle wygodna. Korzystając z paczkomatów należy jednak pamiętać o ograniczeniach związanych z gabarytami przesyłek. Z tego względu przygotowaliśmy dla Państwa kartony w gabarycie C - czyli największe dopuszczalne przez Inpost.

Karton paczkomat 410x380x640

Karton InPost w gabarycie C to propozycja dla osób szukających trwałego i solidnego opakowani, które pozwoli przesłać większe produkty takie jak AGD lub RTV. Kartony zostały wyprodukowane z grubej i solidnej tektury dzięki czemu bez problemu wytrzymają limit wagowy gabarytu C wynoszący 25 kilogramów.

Kartony do paczkomatów InPost

Dopasowując ofertę do potrzeb firm zajmujących się handlem w sieci przygotowaliśmy zestawy składające się z 20 sztuk pudełek lub też większej ich ilości. Dzięki temu przedsiębiorcy będą mogli zaopatrzyć się w niezbędną ilość kartonów do paczkomatów w przystępnej cenie.

Karton gabaryt C InPost

Odpowiednia konstrukcja pudełek do paczkomatów zapewnia bezpieczeństwo przesyłki i prostotę pakowania. Atrakcyjna cena sprawia, że zakup kartonów InPost w gabarycie C nie jest zbyt kosztownym przedsięwzięciem.

Karton InPost gabaryt C

Chcesz wysłać przesyłkę mniejszą niż gabaryt C? Nie ma problemu. W sklepie Świat Pudełek znajdziesz również kartony InPost w gabarycie A oraz B.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności.