Pudełka z automatycznym dnem

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Kartony z automatycznym dnem

W biznesie liczy się jakość i szybkość działania. Jeżeli zajmujesz się handlem w Internecie i chcesz zoptymalizować proces wysyłki produktów warto zainteresować się tematem kartonów z automatycznym dnem. Jak sama nazwa wskazuje kartony z automatycznym dnem pozwalają na bardzo szybkie i sprawne złożenie pudełka. Można przyjąć, że kartony z automatycznym dnem składają się nawet dwukrotnie szybciej niż klasyczne pudełka kartonowe.

Karton z automatycznym dnem - gdy liczy się szybkość składania

Aby złożyć karton z automatycznym dnem tak naprawdę wystarczy wykonać jeden krok - ścisnąć karton z obu stron. Opakowanie złoży się automatycznie i jest gotowe do wysyłki. Co istotne nie będziesz potrzebował żadnych dodatkowych akcesoriów oprócz taśmy pakowej to zaklejenia góry kartonu. Kartony z automatycznym dnem - prostota pakowania.

Pudełka Sendbox z automatycznym dnem

Pudełka z linii SendBox to nasza propozycja kartonów z automatycznym dnem skierowana dla rynku e-commerce. Tam gdzie liczy się czas oraz jakość pudełka z automatycznym dnem sprawdzają się najlepiej. Karton z automatycznym dnem może być jednak stosowany również przez klientów indywidualnych. Nic nie stoi na przeszkodzie aby kartony z automatycznym dnem zostały wykorzystane w trakcie przeprowadzki lub do przechowania firmowych dokumentów.

Filtruj według

Gabaryt
Długość
mm mm
Szerokość
mm mm
Wysokość
mm mm
Cena
Filtruj

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności.