Pudełka pocztowe rozmiar L

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Poczta Polska karton L

Jeżeli korzystasz z usług Poczty Polskiej do wysyłania paczek to musisz pamiętać o odpowiednim doborze opakowań kartonowych. W trosce o klientów szukających kartonów mieszczących się w gabarycie L ustalonym przez Pocztę Polską przygotowaliśmy tą właśnie kategorię produktów.

Kartony Poczty Polskiej L

Kartony spełniające wymagania gabarytu L powinny mieć rozmiar zewnętrzny kartonu nie większy niż 450x350x250 milimetrów. Maksymalna waga nie może natomiast przekroczyć 30 kilogramów. Oferowane w tej kategorii kartony spełniają warunki rozmiarowe i zostały wykonane z wytrzymałej tektury, która bez problemu poradzi sobie z ciężarami przekraczającymi 30 kg.

Pudełka na paczki gabaryt L

Karton przeznaczony do wysyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej w gabarycie L może być również wykorzystywany do innych celów. Za jego pośrednictwem można spakować rzeczy do wysyłki alternatywnymi firmami przewozowymi czy też posłużyć jako miejsce do przechowywania dokumentów lub niepotrzebnych już przedmiotów w domu.

Karton na paczkę Poczta Polska L

Decydując się na zakup kartonów do Poczty Polskiej w gabarycie L ze sklepu Świat Pudełek zyskują Państwo pewność, że wybieracie produkty najwyższej jakości. Nasze pudełka kartonowe wykonane zostały z solidnej i grubej tektury, łatwo się składają i umożliwiają proste i bezproblemowe pakowanie przedmiotów.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności.