Taśmy pakowe

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Taśmy pakowe w dobrej cenie

Przygotowanie paczki do wysyłki to nie tylko dobór odpowiedniego opakowania kartonowego. Istotne jest również to jak zabezpieczymy pudełko przed transportem. Właśnie w tym celu znakomicie sprawdzą się taśmy pakowe z naszej oferty. Mocne, wytrzymałe - taśmy pakowe sprawdzą się nie tylko na magazynie wysyłkowym czy też w firmie ale również w domu.

Taśma z nadrukiem w sklepie Świat Pudełek

Na szczególną uwagę wśród taśm pakowych zasługuje taśma z nadrukiem. To niezwykle skuteczny a przy tym tani sposób na reklamę swojej firmy i jednoczesne zabezpieczenie przesyłki w transporcie. Zatem taśmy pakowe z nadrukiem to jeden z elementów poprawnego dbania o wizerunek firmy oraz jakość i bezpieczeństwo wysyłanych towarów. Taśma klejąca dla firmy? Najlepiej taśma z nadrukiem!

Taśma do pakowania kolorowa lub przeźroczysta

W naszej stałej ofercie znajdą Państwo duży wybór taśm pakowych. Od taśm przeźroczystych po taśmy kolorowe. Nasze taśmy dostępne są również w dwóch rodzajach kleju. Sprzedajemy zarówno taśmy klejące na kleju akrylowym jak i też taśmy pakowe solventowe. Taśma solventowa to rozwiązania dla najbardziej wymagających klientów - jest bowiem odporna na działanie znacznej większości czynników atmosferycznych. Taśmy pakowe solventowe bez problemu radzą sobie z wilgocią czy też deszczem.

Taśma pakowa z nadrukiem lub bez

Taśma pakowa sprawdzi się nie tylko w trakcie przygotowania produktów do wysyłki ale również wtedy gdy zamierzamy zmienić miejsce zamieszkanie. Zabezpieczenie kartonów do przeprowadzki przy pomocy taśmy pakowej będzie proste i skuteczne. Taśmy pakowe papierowe znajdą wykorzystanie również w trakcie remontów gdy trzeba zabezpieczyć meble podczas malowania.

Filtruj według

Długość
Szerokość
Klej
Ilość w opakowaniu
Cena
Filtruj

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności.