Pudełka fasonowe

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Pudełko fasonowe - proste pakowanie

Składanie klasycznych kartonów jest dla Ciebie zbyt męczące? Zabiera znaczną ilość czasu? Jeżeli szukasz sposobu na przyśpieszenie procesu pakowania przy jednoczesnym polepszeniu estetyki wybór może być tylko jeden - pudełka fasonowe.

Pudełka fasonowe do pakowania prezentów

Pudełko fasonowe zostało zaprojektowane w taki sposób aby jego złożenie przebiegało szybko i bezproblemowo. Złożenie fasonowego kartonu wysyłkowego to zaledwie kilka sekund. W tym miejscu należy wspomnieć jeszcze o estetyce wykonania opakowań fasonowych. Do ich zamknięcia nie jest potrzebna taśma klejąca, która często negatywnie może wpływać na wygląd opakowania. Z tego też względu bardzo często pudełko fasonowe wykorzystywane jest jako opakowanie prezentowe.

Karton fasonowy - wygodne pakowanie

Za sprawą pudełka fasonowego w prosty i łatwy sposób nadasz przesyłkom niebanalnego wyglądu i zyskasz szacunek u klientów. Kartony fasonowe najczęściej oferowane są w tradycyjnym brązowym kolorze lub też w wersji białej. Ta druga znakomicie sprawdzi się w przypadku opakowania na prezent lub podarunek.

Opakowania fasonowe w dobrej cenie

Do zalet jakie posiadają pudełka fasonowe zaliczyć trzeba również bardzo dobre dopasowanie do przesyłanych przedmiotów. Płaska konstrukcja sprawia, że sprzęt elektroniczny czy też kosmetyki idealnie mieszczą się w środku opakowania. Kartonowe pudełka fasonowe zazwyczaj nie wymagają więc użycia dodatkowych wypełniaczy kiedy chcemy zadbać o bezpieczeństwo przesyłki.

Opakowanie fasonowe dla e-commerce

Kartony fasonowe z nadrukiem to z kolei znakomita propozycja dla firm zajmujących się handlem w sieci. W tani i skuteczny sposób można zadbać o rozpoznawalność wizualną swojej marki. Kartony fasonowe z nadrukiem będą nie tylko stanowić żywą reklamę ale jednocześnie pakowanie będzie prostą i przyjemną czynnością.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności.