Pudełka fasonowe

Pokazano 1-24 z 27 pozycji

Pudełko fasonowe - proste pakowanie

Składanie klasycznych kartonów jest dla Ciebie zbyt męczące? Zabiera znaczną ilość czasu? Jeżeli szukasz sposobu na przyśpieszenie procesu pakowania przy jednoczesnym polepszeniu estetyki wybór może być tylko jeden - pudełka fasonowe.

Pudełka fasonowe do pakowania prezentów

Pudełko fasonowe zostało zaprojektowane w taki sposób aby jego złożenie przebiegało szybko i bezproblemowo. Złożenie fasonowego kartonu wysyłkowego to zaledwie kilka sekund. W tym miejscu należy wspomnieć jeszcze o estetyce wykonania opakowań fasonowych. Do ich zamknięcia nie jest potrzebna taśma klejąca, która często negatywnie może wpływać na wygląd opakowania. Z tego też względu bardzo często pudełko fasonowe wykorzystywane jest jako opakowanie prezentowe.

Karton fasonowy - wygodne pakowanie

Za sprawą pudełka fasonowego w prosty i łatwy sposób nadasz przesyłkom niebanalnego wyglądu i zyskasz szacunek u klientów. Kartony fasonowe najczęściej oferowane są w tradycyjnym brązowym kolorze lub też w wersji białej. Ta druga znakomicie sprawdzi się w przypadku opakowania na prezent lub podarunek.

Opakowania fasonowe w dobrej cenie

Do zalet jakie posiadają pudełka fasonowe zaliczyć trzeba również bardzo dobre dopasowanie do przesyłanych przedmiotów. Płaska konstrukcja sprawia, że sprzęt elektroniczny czy też kosmetyki idealnie mieszczą się w środku opakowania. Kartonowe pudełka fasonowe zazwyczaj nie wymagają więc użycia dodatkowych wypełniaczy kiedy chcemy zadbać o bezpieczeństwo przesyłki.

Opakowanie fasonowe dla e-commerce

Kartony fasonowe z nadrukiem to z kolei znakomita propozycja dla firm zajmujących się handlem w sieci. W tani i skuteczny sposób można zadbać o rozpoznawalność wizualną swojej marki. Kartony fasonowe z nadrukiem będą nie tylko stanowić żywą reklamę ale jednocześnie pakowanie będzie prostą i przyjemną czynnością.

Filtruj według

Gabaryt
Długość
mm mm
Szerokość
mm mm
Wysokość
mm mm
Cena
Filtruj

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności.